Prosinec 2011

Třicátá pátá kapitola

29. prosince 2011 v 13:43 | Pret |  Zkouška dospělosti
Takže... čeká mě spousta dárečků, tak by bylo hloupé se nepodělit. Jak už jsem házela do placu, povídka je dopsaná... i když stále přemýšlím, jestli ten konec ještě drobítek nepředělat. Ale do konce ještě pár dílů zbývá, takže jsem si jistá, že tohle dilema určitě včas vyřeším. Snad se vám bude líbit a nezanevřete na mě.

Roman slaví narozeniny a tak nesmí nikdo chybět. Závěr věčírku se ale poněkud zvrhne a nejhůř to samozřejmě odnese Kubíček.


Třicátá čtvrtá kapitola

26. prosince 2011 v 18:59 | Pret |  Zkouška dospělosti
Vážení,
předběžně jsem to počítala a takhle povídka bude mít asi tak čtyřicet kapitol (plus mínus, ale spíš plus). A už opravdu finišuju, tento týden povídku dokončím, fakt se na to cítím :-)

Dneska bude Kubík kecat s Lexem. Má tak trošku problémy s Vojtou a potřebuje si ujasnit pár věcí.

P.S. A protože jsem fakt hodná a brzy budu mít narozky, poctím vás během tohoto týdne ještě minimálně jedním dílem :-D Kulatiny se přece musí nějak oslavit, tak ať z toho taky něco máte!


Třicátá třetí kapitola

25. prosince 2011 v 18:14 | Pret |  Zkouška dospělosti
Uf, tak to nejhorší za mnou. Nevím jak vy, ale já prostě štědrovečerní večeři naprosto miluju, tudíž jsem se včera naprosto báječně přecpala (holt dávat si druhou večeři v jedenáct večer není zrovna nejlepší nápad, a prokládat to cukrovím, to už je extra blbost). A jelikož svátky ještě neskončily, mám tu pro vás další kapitolku. Proč nebyla už včera? No zkrátka, včera toho bylo dost i bez toho :-) No a jelikož mám moc hodnou betu, která betovala i na Štedrý den (děkuji Sharivari, klaním se Ti), tak mám zase zásobu obetovaných dílů. No a jelikož jsem velmi dobře naladěna, zítra přijde další kapitolka. Vánoce, Vánoce! Jupí!

Další mírně odpočinková kapitola, tedy aspoň její konec. Tak dají si do zubů nebo ne? Můžete si tipnout, než se pustíte do čtení.


Třicátá druhá kapitola

24. prosince 2011 v 11:29 | Pret |  Zkouška dospělosti
A je to tu. Dááárečky :-) No a já mám taky jeden. Další kapitolu (a pokud se zadaří), tak možná nezůstane jen u jedné. Ale to si zatím ponechám jako překvapení :-D Když už tu máme ty Vánoce, že jo... Všem přeji krásné svátky...

Abyste neřekli, že jsem zlá a trápím vás vývojem příběhu, tak dneska to bude trošičku oddechové. Dneska žádný vývoj nebude :-D


Třícátá první kapitola

21. prosince 2011 v 19:56 | Pret |  Zkouška dospělosti
Dopsána třicátá sedmá kapitola a už vážně doufám, že se blížím ke konci ( i když to tvrdím už dlouho). Každopádně na mě leze sentimentálně- vánoční nálada a tak jsem se rozhodla být opět hodná a dát kapitolku relativně brzy. Navíc jsem ještě ve velmi zajímavém rozpoložení z vánočního večírku (určitě někdy zkuste moučné červy v čokoládě!). Tudíž, tady je další díl.

Dneska to nebudu moc komentovat. Vy víte, co má přijít.


Třicátá kapitola

18. prosince 2011 v 19:54 | Pret |  Zkouška dospělosti
Vánoce, Vánoce přicházejí... tak dáme další kapitolku ne? :-) Máme zlatou neděli, tak bych měla být extra hodná. Napečeno mám, na úklidu pomalu pracuju a zrovna peču dort - má drahá polovička bude mít narozeniny. Snad ho nespálím, než dám další kapitolku. :-)
Momentálně píšu asi třicátou pátou kapitolku, takže předpokládám, že přes čtyřicátou už nepůjdu. Tak si poslední kapitolky užívejte. Finišujeme. Připomínám, že stále platí "Povídky na přání", takže pokud si chce už někdo vybrat dáreček dříve, směle do toho. Dále bych vás taky ráda nalákala k další povídce, na které zatím pracuji. Či spíše na jejím ději. Hlavní postava už by byla. Ještě jsem se přesně nerozhodla, kterým směrem se to bude ubírat, ale pokud máte rádi typy alá Brian z QaF, zaručeně vám udělám radost. Každopádně, tahle povídka přijde na řadu až po Kubíčkovi a jeho chlapcích.

Dneska dojde k nečekanému setkání. A ne, Martin to nebude! A jsem vážně zvědavá, jestli mě zas nebude chtít někdo škrtit. :-)


Dvacátá devátá kapitola

13. prosince 2011 v 21:22 | Pret |  Zkouška dospělosti
Týden uběhl a já jsem opět tu s další kapitolkou. Pro všechny, kteří mě chtějí po minulé vraždit, mám skvělou zprávu: Bude hůř! :-)))
Za prvé se mi vážně moc nedostává času a v lednu to bude ještě horší (ale snad už se mi poštěstí povídku dopsat) a za druhé, Kuba je takový kus hovězího, že mu osud musí ještě uštědřit nějakou tu lekci, aby se vzpamatoval. Dnešní kapitola vám asi moc velkou radost neudělá.

A o čem to bude? Anděl se moc andělsky neprojeví, Martin nevydrží... a Kuba dostane vynadat :-) A zase budeme trochu skákat v čase... Hezké čtení.


Dvacátá osmá kapitola

7. prosince 2011 v 22:36 | Pret |  Zkouška dospělosti
V zájmu zachování psychického zdraví některých čtenářů jsem se rozhodla, že teda budu tak moc hodná a dám další díl. Kdo nečekal, že se projeví má dobrotivá povaha? Ale na další díl si nejspíš budete muset počkat do příštího týdne, jinak bych byla hodná až moc. No a navíc mám přes víkend docela dost práce a kdoví, jestli se vůbec dostanu k netu.

Dnešní kapitolu bych označila jako foceni II. Postavu Lexe mám neobyčejně ráda, ale dneska to bude spíš o Kubovi a o Martinovi. Kuba opět předvede, že dokáže zvrtat cokoliv. A jsem vážně zvědavá na vaše ohlasy na tuhle kapitolu. Tak se nestyďte a klidně mi za ni vynadejte :-)


Dvacátá sedmá kapitola

4. prosince 2011 v 18:44 | Pret |  Zkouška dospělosti
Zdravím,
momentálně se ocitám v zavalení nejrůznějšími povinnostmi (a lepší to už nebude), tudíž kdybych náhodou zapomněla delší dobu dát díl, připomeňte se. Schválně to nedělám, ale teď jsem třeba skoro čtyři dny nebyla u počítače, a nemohla za to žádná závada na počítači, prostě jsem počítač ani nepustila. Zvláštní... u mě.

Dneska dojde na konfrontaci s Martinem, původně se půjde Kuba fotit, ale i když si to člověk sebelíp naplánuje, často nevychází věci tak, jak by si přál. Lex si navíc všimne, že se s Kubou něco děje a tak bude muset Kubíček s pravdou ven.

P.S. Sraz odložen až po Novém roce, kdy přesně, to se ještě uvidí. Ale můžete mi napsat, kdy by se vám to hodilo a zkusíme vymyslet ten nejlepší termín.