Březen 2012

Devátá část

26. března 2012 v 20:42 | Pret |  What I Like About You
Lidi, já sportuju... :-))) Po pěti letech zas na kole a rovnou dvacet kiláků. Asi si dovede představit, že moje pozadí vyhlásilo protestní akci, a já jdu do protiútoku zítřejší další dvacítkou. Jestli nepřežiju, přijdete mi na pohřeb? :-)))
Každopádně, dneska mě budete mít rádi, tenhle díl je delší než obvykle. Nějak jsem se zabrala do psaní a psala a psala a pak mi bylo líto tu kapitolku trhat. No, takže tady ji máte... a pokud zítra nezemřu vyčerpáním, možná se dostanu i k dalšímu psaní :-)
Tak a abyste věděli, tak dneska se dozvíte, jak se stalo, že Gabriel toho ví o Lexovi tolik. Předcházet tomu bude menší scéna s archandělem a někdo si zas bude koledovat. Klika, že Lex má svoje zásady.


Most

20. března 2012 v 22:01 | Pret |  Na přání...
Takže, po x měsících jsem dokončila téma, se kterým přišlo Mrně. Dalo mi to zabrat a není to tak docela bez výtek, ale třeba z toho časem udělám nějakou delší záležitost. Sharivari, která tuto povídku obetovala, velice děkuji. I za ostatní připomínky, nejen k této povídce :-D Děkuju.
Je tak trochu depresivní, je tam smrt a konec... je to... jak mi napsala Sharivari... balada... Ale vážně se mi to označení líbí. Asi jo :-) Je to balada :-)
Připomínám, že stále tu je možnost naťuknout mě nějakým tématem, slovem, obrázkem... prostě cokoliv, o čem byste si rádi početli. Stačí napsat do komentů, případně přímo mně :-)


Osmá část

18. března 2012 v 20:49 | Pret |  What I Like About You
Mám zas trošku pilno. Ale dneska to nebudu řešit. Ale dneska jsem prožila opravdu příjemný a pohodový den. Bylo krááásně. Mám z takového počasí opravdu radost.
Gabriel jedná s Vítkem... kývne mu na to?


Sedmá část

13. března 2012 v 22:51 | Pret |  What I Like About You
Je až s podivem, kolik někdy člověk musí ustát věcí... mně už by ty katastrofy docela stačily. Soustředění totálně v háji, ale jednu pozitivní věc to mělo. Celou neděli jsem psala a psala a psala. A tentokrát nikoliv diplomku, ale povídku. Příště se to snad otočí. No a jelikož jsem vás minule nechala čekat strašně moc dlouho, tak vám to chci trošku vynahradit, když už mám nasyslených pár kapitol dopředu. Užívejte si to, zas dlouho nebude...

No a dneska to bude... zajímavé, aspoň doufám. Dojde opět na konfrontaci Gabriel - Lex, které budou Vítek a Klára svědkem. A taky konečně zjistíme, jak Gabriel vypadá...

Jen ještě, než vás zase pošlu číst, bych ráda oznámila, že v neděli jsem tak nějak zpatra popsala Leesil celý příběh :-D Tak na otázku: "A jak to bude dál?" prostě musím odpovědět, protože je mi to jinak blbý, že to nemám zas tak moc promyšlený. A vypadlo to ze mě, aniž bych nad tím moc přemýšlela... :-D Ale myslím, že to dějově rozhodně není špatné. Můžete počítat, že povídka jen tak neskončí a že se toho bude dít fakt hodně. Znáte mě ne? Jen jsem zvědavá, kolik lidí mě zase bude chtít zabít :-D A když už teď Leesil zná moje úmysly, tak snad se konečně jednou budu držet původního plánu... i když... :-))) Kdo ví...


Šestá část

10. března 2012 v 21:58 | Pret |  What I Like About You
No pááááni, po naprosto suprovém zážitku z koncertu (tedy až na několik málo fanynek, které bych nejradši přetáhla něčím těžkým po hlavě a vyhodila) jsem opět ve stoprocentní formě :-) Myslím povídkové. Což je zatraceně dobrá zpráva. Jsem nabitá pozitivní energií... a zrodilo se mi v hlavě několik dalších nápadů (asi to zase nedopadne tak, jak jsem plánovala na začátku - začínám se s tím smiřovat).
Wow, jsem v rauši :-D A když mám dobrou náladu, těžíte z toho samozřejmě i vy. Dopsala jsem další díl, na kterém jsem se předtím drobítek zasekla. Jupí. (Jen klid, brzy mě ten entuziasmus přejde :-)))
Ale abych všechno nesváděla na báječné SA. Taky za to může čtvrteční čajík u Janičky. Jsem se hezky vykecala ze svých obav ohledně postav, srovnala si pár věcí v makovici a výborně se pobavila :-) Po těžkém dnu velmi příjemně strávený večer. Jen mi bylo trošku líto Máry, vypadal dost ospinkaně :-))) Takže Janííí, kujůůů.
No a taky mám další inspirační song, který vám možná někdy předhodím. Já v té písni totiž slyším dokonale celý příběh, Vítka, Gabriela... jejich život. Bláznivé? No jistě, jsem přece magor :-D
Ale k příběhu... uf, no... he, o čem to vlastně je. No co, to uvidíte... tak se nezdržujte čtením těch mých výlevů a čtěte :-D


Pátá část

1. března 2012 v 23:26 | Pret |  What I Like About You
Uuu, náročný den dneska. Ale jsem na sebe fakt hrdá. Sice jsem byla v labce celých dvanáct hodin (jsem jak IKEA, akorát ne "od desíti do desíti", ale "od osmi do osmi"), ale odvedla jsem hodně práce. No a když jsem se v devět dovlekla domů totálně utahaná, probrala mě sprcha a moje milé déta strejda Leesil. A když už mi tak zvedla náladu, tak jsem se rozhodla dát další dílek, abych zvedla náladu i já někomu jinému (doufám, že úspěšně).
Jenže ouha, žila jsem v bláhovém přesvědčení, že jsem další část už poslala betovat a ono ne. Zapeklité. Ale jak vidíte, situace se vyřešila. Jen chci svou betu varovat - jestli si mě naučíš na betování na poslední chvíli, je dost možné, že se z toho stane zvyk :-)
Jsem fakt strašná, ale když si vezmu, kolik věcí (a ruku na srdce - momentálně důležitějších než publikování a psaní... a to psaní fakt miluju) nosím v hlavě, tak můžu být ráda, že jsem vám sem nešoupla kus mojí diplomky a školiteli neposlala povídku (no, asi by hodně koukal :-))) ). Pro případ, že bych se na čas odmlčela, tak se předem omlouvám, protože nevím, kde mi hlava stojí.

No a o čem to dneska bude? Uf, no... Gabriel se nám moc nepochlapí. Nějak si nevšimne, že v jistém případě jsou svůdné úsměvy poměrně k ničemu (on si tak nějak dost málo všímá takových detailů) :-) Ale na druhou stranu je velmi blízko k tomu vytočit Lexe, což považuje také za jistý druh úspěchu.