Květen 2012

Alterkonce... aneb co se urodilo v mé makovici a nikdy nespatřilo světlo světa...

30. května 2012 v 3:44 | Pret |  Zkouška dospělosti
Trápí mě absence spánku, vážení… a proto jsem se rozhodla dohnat nějaké resty. Jelikož kolem třetí hodiny ranní je práce na diplomové práci čistým hazardem se životem (o datech ani nemluvě), dostala jsem chuť napravit jednu křivdu, kterou jsem na vás spáchala. Zkouška dospělosti už je dávno pryč a já vám slíbila ty alternativní konce. Pokusím se je seřadit tak, jak měli jít. A zkusím k tomu dát i svůj vlastní komentář. Jej. (Tady názorně uvidíte, co se mnou děla stres, litr koly a dvanáct hodin při vědomí). Bojte se.


Sedmnáctá část

29. května 2012 v 23:11 | Pret |  What I Like About You
Štěstí je pěkná děvka. Dělá si ze mě pořádnou srandu. Možná se tomu zasměju... jednou. Tak státnice, které potřebuju udělat a učím se na ně jak ten trotl, ty prosím nedám... ať žijí okna jako výkladní skříně a smrt členovcům (tentokrát nejen pavoukům) a zlatokrti by taky byli moc super, kdyby všichni zdechli... a státnice, které mi jsou ukradené a vůbec se neučím, udělám úplně v pohodě... no je to nějaká spravedlnost? Ale to bych ani nebyla já, abych si vždycky nějak nezkomplikovala situaci. Nějak by mě to bez toho adrenalinu asi ani nebavilo. Ale komise byla vážně skvělá a v září ji budu mít ve stejném složení... už se docela těším, až tam nakráčím a řeknu: "Tak mě tu máte zase!" A tentokrát odkráčím s jedničkou. Hawk!
No, ale aspoň poloviční úspěch (a těžké odhodlání jim tam příště vytřít zraky) ... a to si zaslouží oslavu... Děkuju všem za podporu... tady je pro změnu vaše odměna... Bude nadílka... někdo něco dostane a nadšenej zrovna nebude...
P.S.: Dneska jsem probrala s mou skvělou betou budoucí vývoj příběhu a můžu vám zaručit, že se ještě máte na co těšit. Kardiaci pozor!


Šestnáctá část

23. května 2012 v 21:58 | Pret |  What I Like About You
Fjůůů, státnice už příští týden. Takže, když se neozvu v půlce týdne, zahynula jsem bídnou a potupnou smrtí. Tudíž můžete oplávat nejen mě, ale i tuto povídku. V opačném případě na oslavu přibyde další díl. Tak jako tak poznáte, na čem jste. Ale abyste neumřeli i vy a hned, protože vidina dalšího dílu bude v nenávratnu, jeden vám teď jako obětinu bohům šoupnu.
A příští díl se trošku šoupneme v čase... Myslete na mě, půjde o kejhák.


Patnáctá část

13. května 2012 v 10:32 | Pret |  What I Like About You
Tak po čtrnácti dnech jsem se konečně dostala na chvilku k blogu. Je to s podivem. Ale vysvětlení to má logické, makám v labu a šrotím na státnice. A že toho není zrovna málo. Asi budu potom hezky vyždímaná. Ale snažím se najít si vždycky aspoň chviličku na psaní, a hledá se teda pěkně blbě.
Snažím se aspoň trošku vychutnávat jaro... šeříky kvetou a to mě přivádí na neveselé myšlenky. Naštěstí na ně nemám moc času. Mám lepší neveselé myšlenky - státnice.
Dneska to bude tak nějak o ničem. Někdo si domluví rande, a někdo se celkem hezky projeví, až se z toho Gabrielovi bude dělat nevolno.