Červen 2012

Dvacátá první část

27. června 2012 v 7:43 | Pret |  What I Like About You
Jsem tu s dalším dílem brzy po ránu. Je to fuj, ale co nadělám... Tak jsem si řekla, že využiju chvilky, a hodím další díl. Tenhle týden mám poněkud náročnější, takže nevím, jestli bych to dneska jinak stihla. Začínám v přidávání dílů vidět jistou pravidelnost... No, asi proto, že už mám nasyslených dopředu pár kapitol pro chvíle nouze.
Gabriel je sám se sebou spokojený, Vítek je spokojený, jen Lex trošku ztrácí trpělivost.


Dvacátá část

20. června 2012 v 10:43 | Pret |  What I Like About You
Jde to. Psaní mi teď fakt jde (bohužel ne diplomky). Už mám fůru dalších kapitol a pomalu začínám s novou povídkou. Ale bude to chtít taky máknout na diplomce (ach jo). V pondělí mě čekají přijímačky, tak na mě myslete. Záleží na tom můj další výskyt v Praze. Když už jsem u té Prahy... na základě několika faktorů jsem se rozhodla, že sraz necháme na podzim. Nemůžu ochudit Yellow, kterou tímto zdravím do Anglie a přeju překrásný pobyt jí i její betě. A ani Hug, která se bude určitě válet někde u moře a bude strašně smutná, že nemohla dorazit. Tak aby tě to nemrzelo. Nicméně, stejně budu 11. července v Praze, takže počítám s Dobbym, že si na mě udělá čas a půjdeme někam pokecat. Kdyby se někdo chtěl přidat, nechť se mi ozve, a já podám info kde a kdy. Velkou akci z toho ale dělat nebudu. Zatím. Bude to takové komornější.
Ale k povídce, jistě na ni už netrpělivě čekáte. Zase se mi to začíná trošku vymykat oproti původnímu plánu. Zatrsakr. Přehodnocuju konec, cpe se mi tam Kuba s Romanem a Vojtou. A vůbec. Asi si budu muset vymyslet nějakou novou povídku, s novými postavami. A jak tak znám Kubu a spol, stejně se mi tam nakonec nacpou. No, snad vám to nebude vadit. Moc.
Gabriel má svůj plán, který hodlá dodržet. V noci se vetře k Vítkovi. Nebude zas tak hodný, jak chtěl. Ale... všechno zlé je k něčemu dobré. Prostě první společná noc, kdy je Gabriel plně při vědomí. A asi se budete divit.


Devatenáctá část

13. června 2012 v 19:59 | Pret |  What I Like About You
Připadám si, jak kdybych vypadla z odstředivky. Fuj. Ale stihnout za jeden den práci na dny dva, to je celkem solidní omluva na to, že dneska už nevnímám, vypadám jako oživlá mrtvola a na většinu otázek odpovídám "hm". Vstávala jsem v pět, vážení, a když jsem si už myslela, že snad trošku zdřímnu v autobuse cestou do matičky stověžaté, tak přistoupí kupa harantů a řvou jak na lesy. Ach jo, za co? A to mám děti ráda, ale ne když člověk skoro umírá a oni mají v sedm hodin ráno energie, jak kdyby... nedávejte jim pít ty energeťáky! Jsou pak jak zdrogovaný veverky.
Jsem ráda, že se "Zkouškové" bonusy sešly s takovým úspěchem. Docela mě to překvapilo...

Gabriel hraje svou hru, a docela se mu daří. I rozmary počasí mu hrajou do karet!

A ještě jedna věc... jelikož už teď je mi jasné, že 11. července budu zaručeně trávit v Praze (což je zvláštní, protože nikdy dopředu nevím, kdy se tu zjevím), tak mě napadlo... Hodilo by se to případným zájemcům o sraz Šuplajzu? Dejte mi vědět, a můžeme třeba něco spáchat. Nečekejte nic velkého, budu se muset chovat slušně :-DBONUS 2 - Načapaní...

10. června 2012 v 22:00 | Pret |  Zkouška dospělosti
Ha, dneska mě nakopla múza. Zjistila, že políbení je v mém případě značně neúčinné, tak zvolila jinou metodu. Ale i takový kopanec může mít velmi kvalitní účinek.
Abych uspokojila ty, kterým jeden bonus nestačil, mám tu další :-) A taky chci uspokojit ty, kterým mé elegantní se vyhnutí detailního popisu nesedělo. Teď si tedy snad přijdete na své. A taky nechci nechat dlouho čekat Hug, stačilo, že jsem ji na čekaní navnadila. Tos nečekala, že jo? :-)
Díky skřítkovi Dobbymu, který si musel připálit prstíky žehličkou, protože mě moc moc zlobil, ale pak to všechno napravil, vám přináším další bonus. Taky za to může zásek u Gabriela a Vítka, potřebovala jsem se na něčem rozehřát :-D
Dobby díky, doufám, že se tato přezdívka ujme. Znáš mě a víš, že když si něco vezmu do hlavy, tak to z ní nikdo nikdy nedostane. Muhehehehéééé.
Kapitola věnovaná všem, kdo měli rádi Lexe, Vojtu a vlastně celou Zkoušku. To máte za odměnu, že jste byli tak hodní a hezky komentovali. A aby vám ten nový týden hezky začal. :-D


BONUS - Co se nikdo nesmí dozvědět...

8. června 2012 v 9:30 | Pret |  Zkouška dospělosti
Mám pro vás dárek, abyste hezky nastartovali následující víkend. Slíbený bonus dopsán, obetován a teď vám ho hodlám předhodit. No, nečekejte nic zvláštního, jen jsem si hrála.
A tento bonus chci věnovat dvěma lidem. Leesil, protože potřebuje nějakou vzpruhu. Jsem s tebou, myslím na tebe, všechno bude zase v pořádku. Kozorozi jsou zatraceně silný, když je třeba. Tak neklesej na mysli.
A pak věnování ještě rozšiřuju pro Hug, protože mě tak nějak inspirovala k dopsání. Takže těmhle dvěma vděčím za to, že se může bonus objevit už dneska.
A budete mít radost, je delší než moje obvyklé kapitolky.


Osmnáctá část

6. června 2012 v 22:02 | Pret |  What I Like About You
Jímá mě nostalgie, vážení... Jednak to znamená, že vzpomínám na věci, které bych měla radši zapomenout. Pak to znamená znovuobjevení starých přátel (holt stará láska nerezaví) a pak taky... No, ano. Opět píšu a s plným nasazením. Jupí. Vrátila jsem se skokově ke Zkoušce (rozumějte "konečně se dokopala k dopsání bonusku"), ale stále piluju. A můžete poděkovat Hug, protože mě přivedla na to, že to někde mám rozepsané. Takže jsem zahrabala a našla. Jsem fakt bordelář a to i v organizaci mého počítače. A ještě jedna veřejná chvála Hug před nastoupenou jednotkou. Hádám, že tušíš, za co. Vážně se mi to moc moc líbilo a nakoplo mě to k dopsaní bonusu. Takže sláva ti!
Teď už jen zbývají malé úpravičky a poputuje k Leesil na obetování. Počítám, že ti, kterým chybí lidi ze Zkoušky, budou potěšení snad koncem týdne, když se zadaří.
Ale k věci, ještě jsem chtěla vyjádřit jedno díky. Patří Yellow, a je v tom chudinka docela nevinně. Neměla mi tu nechávat odkaz na svůj blog. Ve chvíli nudy jsem ho rozklikla, zaujal (a to párování HP/SS fakt nemusím) a strávila jsem nad jejími překlady velmi dlouhou dobu. Ani už nevím který, ale jeden mě poměrně dost inspiroval. A k čemu? To uvidíte, až se tato povídka začne chýlit ke zdárnému konci. Mám totiž v hlavě volné pokračování. Docela mě kluci baví a mám tak zaručeno, že se ještě s některými z nich potkáme. A to je bezva, aspoň pro mě. Každopádně má teď Yellow fakt pech, protože skončí na černé listině. Ne, dělám si srandu, jen na mých oblíbených stránkách :-D
Takže ještě jednou díky Hug a Yellow :-) A samozřejmě mojí suprčupr betě Leesil.
A o čem to dneska bude? Gabriel kuje pikle a vezme Vítka útokem...