Srpen 2012

Třicátá první část

27. srpna 2012 v 20:11 | Pret |  What I Like About You
Slovy klasika: "Tak jednu starost bych už měla za sebou...". Je to tam, vážení, odevzdáno. A jelikož jsem nadšením téměř bez sebe (kdo by to byl řekl, že zvládnu splodit něco, co je hodno odevzdání a že to vůbec splodit stihnu), rozhodla jsem se, že dám na oslavu další díl.


Třicátá část

22. srpna 2012 v 21:27 | Pret |  What I Like About You
Tak vážení, už mám napsáno (skoro, chybí drobné detaily), teď už to musí jen projít přes schvalovací komisi (tzn. mého drahého školitele), udělá se pár oprav a v pondělí nejdéle (a opět na poslední chvíli) odevzdávám. Takže doufám, že se nepodělá něco na dráze pdf - tiskárna - vyvázání, protože to už by mě asi vážně kleplo. Takového času ta práce sežrala, a z léta mám velké kulové, jelikož jsem pořád seděla jak blbec u počítače. No, ať žije studium, prý nejkrásnější roky života... třikrát chacha. Cítím se vyčerpaná, opravdu hrozně moc. A už vidím, s jakým nadšením se ještě budu učit na státnice a připravovat na obhajobu. Jupí no.
Ale k věci, teď skoro nepíšu, protože prostě nemám ani čas, a když už jo, tak zas není nálada. Myšlenkami na povídku se snažím odbýt myšlenky na diplomku, protože mám pořád pocit, že to prostě nestihnu ( i když to už vypadá, že snad i jo). A vůbec nemám chuť popisovat obsah dnešního dílu. Opravdu ne, přijďte si na to sami. Snad se moje nálada časem zlepší. Teď mám chuť zlikvidovat nějakou postavu a to není zrovna nejlepší stav pro psaní.
Vzpomínejte v dobrém.


Dvacátá devátá část

15. srpna 2012 v 14:45 | Pret |  What I Like About You
Umírááááááám. Ne, vážně... nenávidím Corel, fakt ho nenávidím... a Word taky!!!! Ale už se to šine ke zdárnému konci. Snad, moc moc doufám, už to chci mít za sebou.
Ale k věci, neb jsem se sekla na problému, který se mi snaží pomoci vyřešit známý, rozhodla jsem se dát díl. Určitě už jste nedočkaví, že? Ale dneska se ještě nedozvíte reakci Gabriela, dneska se o něm bude jenom mluvit. Snad vám archandělova minulost trošku osvětlí některé jeho... hm, stránky chování.
Držte mi palce, potřebuju to!


Dvacátá osmá část

10. srpna 2012 v 18:38 | Pret |  What I Like About You
Dneska bez větších průtahů. Od rána dřepím u počítače a pracuju na diplomici. Ještě pár dní a je po mně. Takže kdo ví, kdy dám další díl. Ale budu se snažit brzy, jakmile najdu chviličku času.
A co dneska? Dozvíme se, jak vznikla kapela, proč z ní odešel Honza a taky si trošku zdrbneme Gabriela... teda, budou k tomu tendence. Příště, zlatíčka, příště.


Dvacátá sedmá část

2. srpna 2012 v 13:30 | Pret |  What I Like About You
Tak půlka prázdnin v háji... A už jen tři týdny do odevzdávání, no musím pohnout. Takže teď to bude asi poněkud hektické, už teď nevím, kde mi hlava stojí. Mám chuť psát pěkný pitomosti, tak toho radši rovnou nechám :-)))
Matka z příběhu vynechána, splnila funkci, tak pryč s ní. Sorry všem, že to takhle motám, ale teď jsem momentálně fakt moc ráda, když můžu na chvíli vypnout počítač. Už z něho mám mžitky. A ačkoliv vidím jisté mouchy, už fakt nemám sílu to přepisovat... takže... tady to je.