Září 2012

Třicátá šestá část

28. září 2012 v 9:34 | Pret |  What I Like About You
Trošku pozdě, že jo? Ale byla jsem mimo PC a pak jsem prospala půl dne. Je to náročné. Ale už nás čekají jen dva díly. Pak se vytasím s tou novou povídkou. Teda doufám :-)))


Třicátá pátá část

19. září 2012 v 17:53 | Pret |  What I Like About You
Věrna heslu "když se štěstí unaví, sedne i na vola" jsem si tak i počínala. A světe div se, zafungovalo to! Takže z radosti nad nově získaným akademickým titulem, jsem se rozhodla dál další díl. Když už mám radost já, tak ať z toho taky něco máte. A až přestanu radostně ječet a brečet a prostě vyluzovat takové ty zvuky, tak se možná konečně po několika dnech v klidu a bez stresu najím, vyspím a bude mi prostě fajn. Takže děkuji všem, kteří mi věřili, drželi palce a všemožně mě podporovali v mém zoufalém a slzavém údolí, které vládlo v mém okolí několik měsíců nazpět. Díky lidi, bez vás by to nešlo. Jo a gratulace přijímám nepřetržitě :-)))

P.S: Máme další důvod k pití na tom srazu :-)))


Třicátá čtvrtá část

15. září 2012 v 22:31 | Pret |  What I Like About You
Vzhledem k tomu, že netuším, jak to bude příští týden vypadat a už teď jsem vyklepaná jako ratlík, dávám další část raději už dnes. Uvidíme, jak to bude pak vypadat. Každopádně se budu opět snažít přidat další co nejdříve. Snad to beze mě vydržíte :-)))
Poskočíme trošku v ději, nechce se mi popisovat ty měsíce mezi :-))))


Třicátá třetí část

10. září 2012 v 12:33 | Pret |  What I Like About You
Takže... opravdu skončíme na 37 částech. Celkem tato povídka zabrala 87 stran wordu, což je přesně o jedenáct méně než moje diplomová práce (asi seknu se školou a budu se věnovat na plno psaní... to byl vtip!). Nicméně, nemusíte se bát, že tímhle vše skončí. Už mám napsány asi tři kapitoly další podívky a zatím jsem s průběhem velice spokojená. Ještě uvidíme, co na to řekne můj skřítek Dobby. Nicméně, jak se zdá, Dobby je s mnou tvůrčí prací spokojen :-))) A mě moc těší její chvála. Díky Jani, bez tebe by bylo mnohem těžší. Dík, žes odvedla na téhle povídce takový kus práce. Vím, že betování sežere spoustu času, takže jsem vděčná, žes ho obětovala. Dík všem, kteří komentují. A moc ráda se s váma lidi sejdu!
Ale hádám, že tyhle moje výlevy nikoho nezajímají. Teda ne víc, jak další část, že? A já se musím jít zase učit (fakt to nenávidím). Takže hezký den a příští týden na mě myslete.


Srazík... aneb vyjádřete se...

7. září 2012 v 19:09 | Pret |  Šuplík
Takže, abychom měli všechna vyjádření, návrhy a podobně hezky pohromadě, je tu tenhle článek. Sem můžeme psát vše okolo srazu. Nápady, připomínky, návrhy... Máte nějaký oblíbený podnik, či nápad na páchání nějakých alotrií, dejte vědět.

Vaše Pret

Třicátá druhá část

5. září 2012 v 21:11 | Pret |  What I Like About You
No, takže... abych to neprotahovala, včera s úderem půlnoci byla povídka dopsána. Fjůůů. Tentokrát jsem skončila na 37 částech. Sděluji vám konečný počet kapitol, abyste si mohli odpočítávat konec. A víte co? Jsem si téměř jistá, že se nikomu z vás nebude líbit. Tak! Ale neplakejte, už se rodí další, která bude částečně i navazovat.
Opožděně přeju všem školoupovinným, kterým opět začaly galeje, pevné nervy na obou frontách a ať to uteče. Doufám, že jste si léta užili lépe než já.