Říjen 2012

Třetí část

29. října 2012 v 14:18 | Pret |  Motýlek
Blog.cz mě prostě vůbec nemá rád. Je zlej! Ale já ho přeperu, i kdyby nevím co.
Jen připomínám, že jste zváni na náš zítřejší čajový dýchánek, který se ponese ve velmi uvolněném stylu. No, kdy můžete slyšet autorku kňourat nad tím, jak ji ta či ona postava už prostě... ehm, štve. Poznáte nás snadno. Mě a Dobby prostě nejde přehlédnout. Nebo přeslechnout. To záleží na tom, kterému smyslu dáváte přednost.
Každopádně mi teď Motýlek tak trošku stojí a já neustále kňourám, že se mi Míša nějak nevede. Ale jsem si jistá, že úterní večer bude natolik inspirativní, že s tím už konečně pohnu. Poslední dobou mě stejně spíš baví betování než psaní. Holt to asi chtělo nějakou změnu.


Druhá část

22. října 2012 v 20:35 | Pret |  Motýlek
Člověk si chce pořídit koťátko, aby mu poskytl domov a svou bezmeznou lásku, a když už se odhodlá napsat chovateli, tak už je to kotě pryč. Sakra! A já si ho tak zamilovala. Tudíž včerejšek byl ve znamení těžkého zklamání. Jako bonus jsem nestihla, to co jsem měla na zítra (no, dobře, já bych to i stihla, ale to by se do toho musel někdo pustit, že jo!). Ale zase si člověk poseděl na kafíčku s kamarádkou, uklidil chodbu a dělal prostě cokoliv jiného než to, co měl. Podruhé sakra! A ještě nemůžu sehnat někoho, koho docela dost potřebuju! No, a zítra to bude nejspíš sakra po třetí. Ale hlavně neztrácet optimismus!
A abych nemusela v tomto rozlítaném týdnu, který bych potřebovala pořádně přifouknout, myslet na to, že taky existuje nějaký blog, kam bych jako fakt měla přidat další díl, dávám ho už dnes. Sakra, to je dlouhá věta, fuj!
Takže dneska se to dozvíte! A jak jsem předpokládala, opět to odhalila Hug. Jen nepochopila, že už se tak stalo. Promiň, ale já ti to nechtěla hned natvrdo potvrdit :-) Jsem zláááá, muheheheéééé.


První část

18. října 2012 v 18:08 | Pret |  Motýlek
Jsem zpět, jsem ve formě (aspoň pět minut mám ten pocit) a zas píšu (počítají se tři věty za den?). Každopádně tak jako tak, mám napsaných pět kapitol, i když s vypětím všech sil. Nějak se mi po těch státnicích neulevilo. Ale uvidíme, jak se to vyvine.
P.S. V příští části se dozvíte odpověď na mou otázku, kde už jsme to Michaela potkali.


Něco končí a něco začíná...

17. října 2012 v 11:45 | Pret |  Šuplík
Vážení,
skončili jsme povídku What I Like About You a je na čase vytasit se s další. Ano, mám už sepsáno několik kapitol a stále ještě nemám v hlavě ustálenější podobu děje. Popravdě mi skáče jeden nápad přes druhý a mám v tom solidní čalamádu. Nicméně stále doufám, že se to časem usadí. Omlouvám se, že jsem dlouho dělala mrtvého brouka, ale potřebovala jsem si chvíli odfouknout. Fůůůůůůůů.


Třicátá sedmá část

3. října 2012 v 10:50 | Pret |  What I Like About You
Tak aby toho nebylo málo, sklátila mě nemoc. Mrcha ošklivá. Já mám chřipajznu a pro vás mám závěrečný díl povídky. Asi mě moc nepochválíte... no, dost řečí, já jdu ležet a vy zas číst...