Listopad 2012

Sedmá část

29. listopadu 2012 v 20:37 | Pret |  Motýlek
Tak a jsem tu zas. Píšu jako drak. A tak. Dnešní dílek vám snad udělá radost. Chlapci v akci. Prostě a jednoduše. Držte si klobouky, pojedeme do kopce a pak zas šupem dolů. Ještě jsem nic nepila, ale chystám se :-d A je tam jedna vsuvečka, která vás má zmást. Dejte mi vědět, jestli se povedlo :-D
A jelikož jsem v dobré náladě a poněkud přejedená, jdu to spláchnout nějakým alkoholem. Krásný den, či spíše už noc, a kupu sněhu!


Šestá část

22. listopadu 2012 v 11:05 | Pret |  Motýlek
Vážení,
je mi líto, že jsem vás nechala tak dlouho čekat. Nicméně okolnosti nebyly zrovna příznivé. Odešla mi technika a samozřejmě já ze zásady nezálohuju. Teprve, až když mám dopsáno. Díky bohu, Motýlek na tom neutrpěl, aspoň myslím, jelikož jsem ho den před selháním notebooku odeslala kompletně obetovat Dobby. Starý počítač je na servisu (jednoho krásného dne tam ty blby nejspíš praštím) a tak jsem si včera donesla nového mazlíka. Elegantní kousek. Asi ho miluju a budu k němu hodnější než k tomu předchozímu. Doufám. Snad bude stejně věrný jako jeho předchůdce. Každopádně se mi díky absenci počítače nahromadila spousta práce a restů. Stálo prostě všechno. Vy závisláci na počítači, jako jsem já, to jistě dokážete pochopit. Takže než se zase dostanu do pracovního nasazení, nejspíš to s přidáváním nových kapitol bude trošku nepravidelné. Budu se snažit ten skluz dohnat. V roce 2013 už by to mělo být trošku klidnější, takže snad budou i nějaká překvapení a nové povídky. Ale poslední dobou se cítím neskonale vyčerpaně. No, uvidíme. Však ono se to vždycky nějak vyvrbí.

Dah, tuhle kapitolu chci věnovat Tobě. Ty víš, takže to tu nebudu rozmazávat. Snad aspoň trošku potěší a rozsvítí tyhle pochmourné dny.


Pátá část

11. listopadu 2012 v 20:14 | Pret |  Motýlek
Mám radost. Sraz se sice musel odpískat, ale i tak mám ještě dost důvodů k radosti. Prostě se mi konečně sešel dobrý den. Hodně dobrý. A už zase píšu. Pomalu, ale jistě. Není toho moc, ale lepší jak být zaseklá.
Vojtíšek bude dneska zlobit. A jeho cíl je snad jasný. I když ne tak zcela.


Sraz

8. listopadu 2012 v 22:04 | Pret |  Šuplík
Zdravím vás,
jelikož se mi poněkud zamotal rozvrh a zkomplikovaly to ještě další záležitosti, musela jsem se úchýlit k drastické věci. Sraz by totiž vycházel na 15.11., což je opravdu hodně na rychlo. Vím, že jsem psala, že dám vědět dost dopředu (což tohle fakt není), ale bohužel, je to momentálně jediný termín, který se mi hodí. Takže, prosím, vyjádřete se. Otevírám diskuzi.
Vaše Pret

Čtvrtá část

3. listopadu 2012 v 19:00 | Pret |  Motýlek
Tři dny v tahu den blbec. Zlomilo se to s úderem půlnoci. No aspoň, že tak. Už mi šlo skoro i o život. Ale mám tuhý kořínek a jak se zdá, tak asi i přežiju :-)))
Mé krásné dámy, Dobby a Hug, já vám děkuji za velmi zajímavý a podnětný večer. Ačkoliv inspiračně byl poněkud slabší, rozhodně jsem se moc bavila. A to je taky potřeba! Dobby měla opravdu vzrušující nápady, jakými směry by se měla povídka ubírat, nicméně... no, myslím, že z toho nebudu moct mnoho použít. Doufám, že to chápeš. Ale pokud se někdy rozhodnu sepsat "crazystory" o pašerácích šneků v Korei, zaručeně si tě přizvu jako konzultanta :-D A fakt mám podezření, že ten francouz nebyl tak nealkoholický, jak se tvářil. To jen tak na okraj.
Tohle je kapitola pro mé dva nádherné chlapy, kteří konečně dostali rozum! Jednou sepíšu povídku i o vás a to se budete hodně divit.
Dnešní část bude... no, nebude... no, asi takhle: Michaela v téhle nepotkáte. Ale bude tam Lex, Kuba, Vojta a Roman. A přidá se i Gabriel a Vítek. Však uvidíte. Taková trošku oddechová...