Prosinec 2012

Jedenáctá část

29. prosince 2012 v 19:10 | Pret |  Motýlek
Bylo krásně. Svítilo sluníčko a tak vůbec. Dnešek se mi celkem zamlouval. Netrpělivě očekávám příchod nového roku, abych si mohla dát nějaké předsevzetí, které stejně nakonec nedodržím. Pak čekám, že s dalším křížkem na krku zmoudřím, ale i to se nejspíš nevyplní. Pořád praštěná polenem. Navíc máme novou radost. Náš malej drobeček má zánět spojivek, tak kapeme do očiček. A to víte, že se to tomu malýmu šotkovi nezamlouvá. A ještě ke všemu to musí být čtyříkrát denně. No, vážně mám veselé zážitky. Snad se šrámy z boje brzy zahojí.

P.S.: Kdybych se náhodou neukázala, tak přeji všem krásný nový rok. Třeba se pochlapím a něco přidám.


Desátá část

24. prosince 2012 v 15:11 | Pret |  Motýlek
Tak teda ŠŤASTNÉ A VESELÉ!!!! Vzhledem k mé předvánoční nemoci, nahromadění restů a podobných žůžo věcí, jsem se rozhodla, že žádné dárky kromě standardní dávky Motýlka nebudou. Byli jste ale moooc a moooc hodní čtenáři a komentátoři a tak vůbec. Nicméně, takhle kolem Vánoc vám všichni cpou svoje povídkové dárečky a vy byste nevypadli od počítačů. Takže já vám svoje dárečky dám až později. Chacháááá. Takže si užívejte Vánoc, radujte se, že nepřišel konec světa a padejte taky mezi lidi. A pořád se můžete na nějaké ty dárečky ode mně těšit.

P.S. Velké díky Dobby, která se obětovala a ještě na Štědrý den, na poslední chvíli, tento dílek obetovala. Díky moc, Jani.
Přeju vám všem krásné svátky.

Devátá část

15. prosince 2012 v 21:09 | Pret |  Motýlek
A jsem tu zas. Mám doma na skříni rouru s diplomem a připadám si jako king :-D Kdybyste věděli, co se mi stalo, nejspíš byste se pěkně nasmáli. No, možná se to někdy dozvíte, až tím ztrestám nějakého mého hrdinu. Jo, jsem zlá. Ale když se takové střeštěnosti můžou dít mně, proč ne jim. Že jo! Už toho moc nepsaného dopředu nemám, ale snad bude mezi svátky trošku klidu. Není čas nic dostat z hlavy do počítače. Aspoň, že ta technika už slouží.

Tak jo, nebudu vás napínat. Kdopak je Míšův bratříček se dozvíte už dneska. Bod si napíše každý, kdo uhodl. :-)


Osmá část

8. prosince 2012 v 21:11 | Pret |  Motýlek
Začínám si připadat jak brouk kvapník. Nestíhám, poletuju jak hadr na holi, a trpím akutním nedostatkem spánku. Fuj. Takže permanentní bolesti hlavy, fakt chuťovka. Ale snažím se. K počítači se dostanu tak jednou za dva dny a fakt se snažím psát. Ale i tak většinu času zabírá náš malý přírustek do rodiny. A že ten toho času sežere fakt hodně. Ale nebudu se tu rozplývat nad kotětem, radši půjdu přímo k věci. Takže další část je zde.