Leden 2013

Patnáctá část

26. ledna 2013 v 12:49 | Pret |  Motýlek
Nazdar lidi, tak jsem zjistila, že se mi nejlíp píše na pokraji sil. Ale na opravdu velkém pokraji. Když čumím do počítače dvanáct hodin denně (kvůli práci) a ve tři ráno potřebuju malej voraz. Takže až budete číst osmnáctou část, vzpomeňte si na třetí hodinu ranní a utahanou Pret. Myslím, že to poznáte :-)
Dneska se do toho tak trošku vloží Vítek. On totiž pozná, když se Gabrielovi něco honí hlavou, a navíc to s ním už docela slušně umí :-))))


Čtrnáctá část

19. ledna 2013 v 22:28 | Pret |  Motýlek
Tak jsem dneska zaručeně četla tu nepříšernější povídku na světě. Ani ne tak stylem, ale ten obsah! A to jsem si myslela, že jsem totálně zvrácená. Omyl, nejsem. A jelikož na to měla stejný názor i jiná autorka, která to zvládla dočíst (máš můj nehynoucí obdiv), jsem si jistá, že jsem neudělala chybu, když jsem to zanechala ve fázi "rozečteno a už nikdy víc". Musela jsem se uklidnit u vlastního psaní a... už tvořím sedmnáctou část a šestnáctka už je u Janičky na obetování. Docela jsem to psaní za těch pár dnů nahnala. Jenže, začala mě sužovat další otázka. Co bude, až kluky dopíšu? Umřu? Nechám psaní? Svět už doopravdy skončí? Vážně netuším. A začíná mě to děsit, tak si možná dám s Myší (takhle říká Michaelovi Janča) dost na čas. Jenže, znáte mě. Jak se pustím do psaní, tak najednou šup a je hotovo. Má drahá a milovaná beta mě sice utěšuje, že přijdu s jiným žůžo nápadem. Ale mám trošku strach, abych pak nevykrádala sama sebe. A co když to nebude tak dobré jako Lex a spol.?

Každopádně, sraz byl tedy dohodnut na 13. února od tří hodin odpoledne. Kdo má nějaký návrh, co podniknout, hrdě se hlásí. Určitě se o něm ještě zmíním.


Třináctá část

13. ledna 2013 v 19:49 | Pret |  Motýlek
Já jsem táááák nasr... rozčílená až do vyšších atmosférických vrstev. To se chce po člověku, aby byl samostatný, ale pořád mu někdo stojí za zadkem a kontroluje ho. NO, tak ať si to laskavě dělají sami, když nevěří, že to zvládne. A pak přijde k blogu, že přidá další díl, a objeví tuny spamových komentářů v angličtině (a španělštíně) na odkazy jakéhosi pofiderního oblečení. A maže to skoro celý večer. A aby toho nebylo málo, tak ještě musí prudit pan Prudič z Velkého Prudilova! Bohajeho!!! Já musela v minulosti umučit kupu štěňátek nebo fakt nevím. Zlá Pretynka, zlá!

Pro srazuchtivé (teď už jsem se uklidnila, tak se nebojte) navrhuji únorová data: 13. a 20. (oboje středy) nebo pak až březen. Mohli bychom se sejít už nějak dříve a podniknout nějakou kulturní akci (s těmi, kteří mohou už dřív) a následně se přesunout do nějakého restauračního zařízení a spáchat nějaký družnější počin (a zapomeňte na nějaké autorské čtení! Ani omylem!). Takže se vyjádřete.


Dvanáctá část

5. ledna 2013 v 15:25 | Pret |  Motýlek
No tak jsem zpátky. Přeji všechno nejlepší v tom novém roce. Mějte se tak, jak si přejete a ať se vám všem neštěstí vyhýbají mílovými kroky. Na Lexe a ostatní čeká to marškarní a jelikož jsem zlá, tak se bude odehrávat zřejmě ještě v příští kapitole a tu další si ještě rozmyslím :-) S dárečky mám trošku zpoždění. Když si něco vymyslím a mám to do detailů promyšlené, tak se mi to strašně moc nechce hodit na "papír". No, však já se časem dokopu. Zatím si musíte vystačit s Motýlkem. Dárečky přijdou časem.