Cyklus: The Webs

9. dubna 2013 v 23:44 | Pret |  Rozcestník

Cyklus: The WebsPostavy: Hlavní postavy: Jakub, Roman, Martin, Vojta, Lex, Helena a další
Stručně: Vždy, když se provalí nějaké tajemstí, je to prostě průšvih. O to horší, když se jedná o Jakubovu homosexualitu a tím, kdo jeho tajemství všem vykecá je jeho nejlepší kamarád. Potýkat se s nenávistí okolí a do toho hledat někoho, pro koho stojí za to tím vším projít, je někdy prostě složité. I pro dospělého. Neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. Naštěstí má Kuba svéráznou sestřičku a najde přítele v někom, od koho by nečekal ani vlídné slovo. Zažijte s Kubou tu skutečnou zkoušku dospělosti.

Postavy: Vítek, Gabriel, Lex, Klára a další
Stručně: Slepota je asi nejhorší věc, která může člověka postihnout. Vítek se s tím naučil žít. Díky pomoci rodiny i přátel dokáže být z větší části samostatný. Pokud něco nezvládne sám nebo s pomocí svého asistenčního psa Randyho, vždy je někdo po ruce. Ať už nejlepší kamarádka Klára nebo Lex. Co se ale stane, když se Vítkovi do cesty připlete svérázný muž, který nemá rád nikoho jiné než sebe a lásku považuje za slabost. Vítek je možná až příliš hodný a Gabriel až příliš vypočítavý. Nezbývá než se zeptat, co Vítek na tom Gabrielovi vidí?
WILAY volně navazuje na povídku Zkouška dospělosti. Hlavně, co se postav týče. A jednotícím prvkem je opět Lex a jeho bar.

Postavy: Míchael, Lex, Roman, Lucie, Gabriel, Vítek a další
Stručně: Na každého jednou dojde. Michael, kolega Vojty z pedagogické fakulty se potýká se ztrátou matky, přítele a touhou přívést otce k šílenství. Díky propité noci s Vojtou se setká z Lexem a jen doufá, že už ho nikdy neuvidí. Proč také, když seznámení neproběhlo dle představ a Míša by na to nejraději zapomněl. Nedorozuměním však není ani zdaleka konec. Míša přezdívaný Motýlek, dle tetování motýla, musí najít svého bratra, kterého nikdy neviděl a o jehož existenci se dozvěděl až po smrti matky. Ale jak přesvědčit někoho, komu se připletete do cesty po tolika letech, že to s ním myslíte dobře? O neshody, zmatky a nedorozumění rozhodně není nouze.
Třetí část cyklu. Volně tedy obsazením postav navazuje na WILAY.

Postavy: ?
Stručně: ?
Plánovaná povídka, jejíchž info doplním později. Ano, jásejte! The Webs přechází pomalu a jistě v jihoamerickou telenovelu :-)
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama