Květen 2013

Třicátá šestá část

31. května 2013 v 12:11 | Pret |  Motýlek
Pretynka lítá v ponocovacím voldíkovským rauši :-D A abyste z toho taky něco měli, tak vám dávám další díl. Už nám zbývají jen další dva :-) Takže, tahle kapča je pro Voldíka, protože se kvůli mě moc nevyspí... a taky pro Yellow... ať to dopadne jakkoliv, máš co číst :-) A doufám, že se bude večer slavit.


Třicátá pátá část

26. května 2013 v 19:52 | Pret |  Motýlek
Tak, už se mi to krátí. Taky bych měla sednout a začít psát to, co mám. Zase mě zahltili prací, která je naprosto "nezbytná", takže jsem se perfektně zasekla v nové povídce. Mám tam pár nových postav a nad těmi si potřebuju chvíli popřemýšlet. A ty staré postavy už jsou mírně ohrané, že ano? Ale pořád tu máme ještě pár zbývajících částí Motýlka. Taky už se těšíte, až to dotáhneme do konce? Já moc! Jednak proto, že ten konec se vám určitě nebude pozdávat a budete mi chtít udělat zase něco ošklivého. Já vás znám!


Třicátá čtvrtá část

21. května 2013 v 23:09 | Pret |  Motýlek
Během dneška vážně nestačím žasnout. Potkala jsem dva lidi, které jsem neviděla snad roky... Ne, vážně. Fakt roky. A taky se mi podařilo přečůrat školitele (obrazně řečeno)... příští týden můžu pracovat doma, což je taky super. A navíc i přes svůj opadací stav, jsem se nakonec vzchopila... sice jsem si trošku zabloudila, ale cíl byl nalezen a aspoň jsem si stihla dát ještě kafčo. Jaňule moje úžasná mě zas nějak probrala. Byla jsem na pokusech, kde po mě vyžadovali čtvrt hodiny zavřené oči. Noooo, fakt jsem se musela hodně snažit, abych jim tam nevytuhla :-D Ale stejně si nedám říct, ponocovat se bude i dneska. Potkala jsem fakt úžasného človíčka, který mě doslova naspeedoval. A mám takový pocit, že jsem asi chytila nějakou "objímací" chřipku. Jooo, svět je malý a o náhody v něm není nouze... A jelikož jsem ve stavu blaženosti (Jani, cos mi to nalila do toho čaje?), ať z toho taky něco máte...

Dneska konečně ten Vítek (snad Ajumi ještě žije :-) ). A taky tam bude jedno překvápko... hádejte jaké :-)


Třicátá třetí část

16. května 2013 v 18:28 | Pret |  Motýlek
Takže tu máme další část. Povídka už je dopsána. I když to už jsem říkala nedávno a ještě jsem nakonec jednu kapču přihodila. Každopádně, už pracuju na další. Bude na cyklus navazovat velmi volně (některé postavy zůstanou, některé se mihnou a některé budou fungl nové). No, však nejspíš brzy uvidíte sami. A dobrá zpráva, rozhodla jsem se, že ty kapitoly u nové povídky budou delší :-) Jásejte!


Třicátá druhá část

11. května 2013 v 22:36 | Pret |  Motýlek
Fakt jsem v dobrém rozmaru, takže tu máte další dílek... a tentokrát v něm bude i Motýlek... to je, co? :-D Ale dlouho to nevydrží... Vím, že poněkud odbočuju, ale je důležité znát i okolnosti... Tak mějte trpělivost.


Srážka v zoo

11. května 2013 v 8:16 | Pret |  Šuplík
Vážení, neb jsem slíbila, že podám report ze srazu, plním… Vzhledem k tomu, jaké diskuze probíhají na FB, bylo by možná moudré trošku osvětlit, o co se jedná… Pokud jsem snad něco opomněla, určitě mě další účastníci doplní :-)


Třicátá první část

8. května 2013 v 20:50 | Pret |  Motýlek
Tak, slíbila jsem na srazu, že až se vrátím domů, dám další díl :-D Jako, já nevím, jestli se k tomu srazu vůbec vyjadřovat tady, ale aspoň ve zkratce. Byl to velmi příjemně strávený den a fakt jsem strašně ráda, že jsme se sešli v hojném počtu šesti lidí. Účast byla naprosto špičková a vážně litujte, že jste se nevydali na zvířátka s námi. Ještě si teda rozmyslím, jestli odpustím zrádné skupině, že mě nechala ve Stromovce na pospas šílencům z Očka :-D Ale tématicky dobrý... a kdybych nebyla v takovém šoku z toho ošklivého "miminka", tak jim fakticky něco řeknu :-D
Ale už pojďme k povídce...


Třicátá část

5. května 2013 v 20:19 | Pret |  Motýlek
Já to věděla! Pretynka si pořídí nové kolo a od té doby nepřetržitě prší... Takže prozatím mazlík stojí v obýváku, brousí mi kolem něj kočka a já z něj ometám chlupy a prach. Kdyby měl někdo nějaké kontakty a mohl mi zajistit aspoň chvilku hezký počasí, ať nemusím fungl nové kolo tahat do toho bahna, tak pěkně prosím... odměnou bude brzy další kapitolka...
Jinak, připomínám všem (a upozorňuji - možná už pozdě- ty, kteří nesledují facebookovou šuškandu), že sraz Šuplikářů je tedy 8.5. v 9:00 u hlavního vchodu do pražské Zoo v blízkém okolí té "skály se surikatama", či co to je. A nahoďte nějaký slušivý růžový outfit :-D Pro ty, kdož se neúčastní (ať nemohou či nemají zájem), vám pak možná přinesu nějakou zprávu ze srazu. To, abyste litovali, že jste tam nebyli. Každopádně, objednávka na hezké počasí platí i na tu středu... ať se nemusíme brodit loužemi...

Malý vzkazík pro Jamie Williams (protože nemám tušení, jak jinak odpovědět). Čaroděj rozhodně není zapomenut a neskončil v propadlišti dějin. Mám s ním své plány. Nebude to tedy epilog jako takový, ale postavy z Čaroděje se ještě zjeví. Jen to ještě bude chviličku trvat, protože je pro mě teď prioritou dotáhnout do zdárného konce tuto povídku.