Čaroděj ze sousedství

Díl čtrnáctý

22. dubna 2013 v 20:07 | Pret
Tak a je tu dlouho očekávaný konec Čaroděje. I když už byl dopsán dávno, je to takové zvláštní s Matějem a Štěpánem skončit. Jímá mě taková prapodivná nostalgie. Docela jsem si je za tu dobu zamilovala. A mám chuť hodnotit, bilancovat, co jsem mohla napsat líp, co jsem napsala naprosto skvěle a tak vůbec.
A víte co? Určitě máte taky nějaký názor na to, co jsem na téhle povídce napsala skvěle a co totálně podělala. Je konec, tudíž čas vhodný na celkové hodnocení. Takže poslední díl. Víc už jich nebude, máte mi to možnost spočítat. Doufám, že se bude líbit. Aspoň trošku.

Díl třináctý

14. dubna 2013 v 19:47 | Pret
A máme tu předposlední díl. Páni, to to uteklo, což? :-D Vzhledem k tomu, že mě nikdo nenašel, aby mi vyjasnil, že takové konce dílů dělat nemám, tak jsem mohla dát další :-D A mám věnování... Voldíku, za předpokladu, že jsi mi nekecala s účelem vymámení dalšího dílu, tak ti přeju všechno nejlepší. Hlavně spoustu smrtijedů, Nagini ať má hodně jedu a samozřejmě ti přeji pořádnou tvůrčí slinu :-D Zdraví a tak, no však jsi Voldy ne? To si zařídíš sama :-D
A samozřejmě pro Yellow. Doufám, že se zdařilo :-)

Díl dvanáctý

10. dubna 2013 v 21:01 | Pret
Už se pomalu blížíme do finiše. Už je v dáli vidět cílová páska. Tenhle díl měla slíbený Voldíček, však už ví za co :-D Hezky si počtěte... pokud vám to dovolí Voldy :-D

P.S. Dochází k přestavbě Šuplíku, tak se ničeho nelekejte! Chvíli to zabere...

Díl jedenáctý

2. dubna 2013 v 23:25 | Pret
Tak dneska opravdu náročný den, prvně jsem poletovala po laborce jak pitomeček (člověk tam chvíli není a hned všechno přeskládají, že se nedá nic najít), pak jsem ze sebe dělala pitomečka před půlkou našeho oddělení (no jo, to si člověk prostě zvykne časem) a pak jsem předváděla, jak je mé tělíčko slabé a nemohoucí (no co, několik týdnů jsem byla marod, mám nárok). A nakonec jsem den zakončila nad vínkem a s pokecem o tom, jak jsou ti naši chlápci nemožní, ale stejně je milujeme :-D Snad bude zítřek aspoň o trošku lepší... Ale, když se nad tím tak zamyslím, aspoň neřeším žádnou krizi podobou té, které se nám tu rýsuje. A když už řeším, tak se netýká přímo mě! Uf.
Snad se vám tenhle díl bude líbit...

Díl desátý

26. března 2013 v 23:58 | Pret
Nebudu lhát, takhle povídka mi dala celkem dost zabrat. Ale už je hotova. A už si moc dílů neužijete, tahle povídka skončila na krásném čísle 14. Jsem ráda, že už ji mám za sebou, i když mi Matěj se Štěpánem docela chybí. No, uvidíme. Třeba se k nim jednou vrátím a nebo taky ne...
Minule jsem asi dosti lidem zkazila náladu... já vím, ten minulý díl zrovna nehýřil optimismem... A tenhle nebude o nic lepší... a nebo možná bude... sama nevím. Takhle zpětně z tohohle dílu nemám úplně nejlepší pocit, tak doufám, že mě za něj nebudete chtít ukamenovat...

Díl devátý

21. března 2013 v 22:39 | Pret
Takže, Čaroděj dopsán. Skončili jsme na 14 dílech. Celkem slušné skóre na jednorázovku, co? :-D A jelikož mám radost, že už jsem to dotáhla do konce (a můžu rozepsat zase něco jiného???), tak tady máte další dílek... Jsem to ale hodná, že jo? Za tahle rychlé přídání vděčíte Voldíkovi, Yellow a největší zásluhu má Janča. Nejen, že mi tak hezky betuje, ale že mě podporuje v psaní, chválí a chválí, až mám pocit, že není lepšího autora (fuj, začínám být asi namyšlená :-D ). A taky jsem moc ráda, že se jí líbí konec, a že tak hrozně prožívá všechno, co napíšu. Slibuju, že do držky dostane, čestný! :-D
Minule jsme Matěje a Štěpána zanechali ve velmi choulostivé situaci. Copak Štěpán asi tak udělá? Zůstane schovaný a bude dělat, že nic? Nebo... nevydrží a vyvolá lavinu událostí, která brzy stáhne oba? Kdo ví... a vy to zjistíte poměrně brzy... Hezké čtení a nechte mi tu komentík, ať vím, jak moc se vám to líbí. Brou noc.
P.S. Uvědomuju si, jak tenhle díl končí a fakt už se dalšího nedočkáte tak brzy... :-D muhehéééé. Zas tak hodná nejsem.

Díl osmý

20. března 2013 v 15:35 | Pret
Tak jsem se rozhodla být hodná... Už zase venku svítí sluníčko, takže nálada zas vcelku dobrá. Zítra si půjdu zacvičit, tak snad mě to nepoloží. Už se docela těším, dlouho jsem nebyla. No a začínám hubnout. Do plavéééééék :-D No uvidíme, jak dlouho si dokážu odepřít sladké a tak podobně. Dlouho asi ne, právě jsem si vzpomněla, že mám ulitou čokoládu :-D
Nevím, jestli tahle kapča nebude moc drsná, radši varování 18+ a opravdu neporušovat. A speciální věnování... Voldíčkovi :-D Neb mě k tomu nepřímo inspiroval.

Díl sedmý

15. března 2013 v 21:35 | Pret
Tak malá náplastička na Voldíčkovo bebínko... dveře jsou svině :-D A vlastně náplast všem z FB. A nekamenujte mě prosím.

Díl šestý

13. března 2013 v 14:53 | Pret
Tak už je zase čas na Čaroděje. V tomhle díle poskočíme o nějaký ten čas dopředu. Tak snad se bude líbit.

Díl pátý

7. března 2013 v 19:57 | Pret
Minule jsme zanechali Štěpána a Matěje ve velmi výmluvné situaci. A nabízí se otázka, jak na to zareaguje Štěpán. Tak možných scénářů je spousta, že?
Od zítřka budu nedostupná a tak doufám, že až se v neděli vrátím, tak budu v takovém stavu, abych byla schopná publikovat Motýlka. No, uvidíme... a hezky komentujte.

Díl čtvrtý

3. března 2013 v 13:22 | Pret
Včera jsem srazovala a bylo to fajn. Takže mám dneska dobrou náladu a nikdo mi ji nemůže zkazit. Dokonce se mi vedlo i v kuchyni, a vůbec ten den začal moc hezky. Dneska nejsem ve formě na dlouhé úvody. Tak přejdeme rovnou k povídce.

Díl třetí

26. února 2013 v 19:11 | Pret
Voldík mě chce totálně vyčerpat. Každý den publikovat skutečně nehodlám, ale úmluva je úmluva. Až si mě teď vyčerpáte a pak pár měsíců nic nebude, budete plakat vy. Já si budu vesele odpočívat... A uvidíte tu legraci :-) Takže pokračujeme... naše tempo je vražedné, naším revírem je blog.

Díl druhý

25. února 2013 v 10:55 | Pret
Jak jsem slíbila, tak plním. Voldík dal povídku, tak já dám taktéž. A pořád platí, můj milovaný Voldíku, že pokud budeš dávat ty jednou do měsíce, tak já taky. Jsem to přece slíbila :-D
Věnováno Voldíkovi, protože bez něj bych díl nepublikovala tak rychle :-D

Díl první

23. února 2013 v 8:53 | Pret
Tak zde je ten můj nový výplod. Chtěla jsem zkusit něco trošku jiného než je Zkouška, WALAY a Motýlek. Už toho na mě bylo najednou moc. Tak jsem provedla tenhle odskok. Snad to vážně skončí jen jako povídka s několika málo kapitolami. Ale znáte mě, neumím psát krátce. Buď jen jeden díl a nebo aspoň dvacet. Tak uvidíme, jestli se mi tentokrát krátká povede.

 
 

Reklama