Od začátku

Třicátá šestá kapitola

10. června 2011 v 21:10 | Pret
Dneska to se mnou málem seklo (tak to bývá, když si člověk s vysokým tlakem dá kafe) a s vámi to doufám málem (nejsem žádný nelida) sekne taky... Alan je poměrně dost troufalý, ale ví co chce. Vydýchá to Petr a dokáže se podvolit Alanovu přání?
Pokračujeme v rozdělaném večeru a ještě zdaleka není všem překvapením konec...

Třicátá pátá kapitola

7. června 2011 v 20:14 | Pret
V minulé kapitole narazil Petr na Milana. Soudě dle vašich komentů, tak vám Milan rozhodně není sympatický (to je dobře, to byl účel). A troufám si tvrdit, že tato situace se ani nezmění. Ale k dnešní kapitole... Petr se vrátí domů ve značně depresivním rozpoložení. Alan bude utěšovat a jak dobře se mu to povede, to uvidíte dneska. Dnešní kapitolka bude trošku useklá, zbytek noci se odehraje příště. To se taky dozvíte, co je myšleno tím "Pokušením v ráji."

Třicátá čtvrtá kapitola

3. června 2011 v 20:06 | Pret
Život je pes. Já se loupu jak had (i když had to dělá úmyslně, já proti své vůli), Alan panikaří v letadle a Petr potká někoho, koho by raději už nikdy nepotkal. Takový je prostě život. Jsou věci, které ovlivnit nejdou.


Třicátá třetí kapitola

31. května 2011 v 18:34 | Pret
Kajícně se přiznávám, minulý týden se mi povídkově příliš nevydařil. Tedy, ne že by nebylo co publikovat, ale znáte to. Jak je moc práce, člověk zapomene i na vlastní smrt. Navíc jsem začala pracovat na takovém povídkovém cyklu (mírně perverzní jedinci budou zřejmě nadšení) a tak nějak se toho sešlo moc. Snad se zase zvládnu vrátit do vyjetých kolejí.
A navíc mě trochu vydeptal stav komentářů k minulému dílu. 0 komentářů na mě opravdu působí depresivně. Tak jsem se potýkala se svou oblíbenou depkou "nikdo ty moje nesmysly stejně nečte". Je to dáma zlá a protivná a nutí mě přestat psát. Kdo by věděl jak na ni, ten si zaslouží Nobelovku.

Třicátá druhá kapitola

24. května 2011 v 23:00 | Pret
Zas pozdě! Asi už se prostě nepolepším... Snaha ale byla... Takže dneska dokončení z pátku. Co to vlastně Petr chtěl Alanovi navrhnout a bude schopný takovou odvážnou myšlenku realizovat?
P.S.: Tuto středu jsem v háji, takže Po stopách krve výjimečně nebude. Navíc jsem narazila na někoho, kdo by z toho mohl udělat opravdu kvalitní záležitost, tak jsem v pokušení Alastara stáhnout a trochu víc si s ním pohrát.

Třicátá první kapitola

21. května 2011 v 11:10 | Pret
Omlouvám se všem, kteří včera marně čekali na další díl. Podnikali jsme hurá-akci a já se tak nějak nedostala za celý den k počítači. Dneska to doháním.

Třicátá kapitola

17. května 2011 v 21:43 | Pret
Omlouvám se velice, že dávám díl zase takhle pozdě, ale když ono to nešlo jinak :-(((( Nestíhám, dámy a pánové.
Alan s Petrem si válí šunky u moře (já chci taky) a s Alanem ten mořský vzdoušek pěkně cvičí. Je nějaký rozpustilý...

Dvacátá devátá kapitola

13. května 2011 v 17:00 | Pret
Alan bude dneska trošku zlobit, ale jeho oběť si to rozhodně nenechá líbit...

Dvacátá osmá kapitola

10. května 2011 v 21:57 | Pret
Dneska už konečně trošku poskočíme v ději. Alan a Petr vyrazí na dovolenou do Itálie. Alan nicméně nebude příliš nadšený dopravou. Vy se díky tomu ale konečně dozvíte něco málo z Alanovy minulosti...
P.S.: Omlouvám se, že díly dávám až takhle pozdě. Upřímně doufám, že příštý týden se to už zlepší...

Dvacátá sedmá kapitola

6. května 2011 v 21:11 | Pret
Tentokrát se v ději opět moc neposuneme. Petr se vrací z tábora a Alan na něj čeká. Co k tomu dodat? Jistá osoba je nadržená a ta druhá to jaksi nesdílí. Zkuste hádat, která je která...

Dvacátá šestá kapitola

3. května 2011 v 20:30 | Pret
Petra a Alana jsme naposledy ponechali v koupelně a ještě zdaleka jsme tam neskončili... A je to taky poslední táborová kapitola...

Dvacátá pátá kapitola

29. dubna 2011 v 22:01 | Pret
A pokračujeme, dneska navážeme na to, kde jsme v úterý skončili...

Dvacátá čtvrtá kapitola

26. dubna 2011 v 21:24 | Pret
S Petrem a Alanem to zrovna nevypadá nejlíp. Petr mu příliš nevěří a Alanovi to rozhodně není jedno. Minule jsme ty dva opustili ve chvíli, kdy Alan rezignoval a Petra opouštěl. Rozhodl se ponechat Petrovi prostor k tomu, aby si to promyslel. Bude to trvat dlouho? A dojde Petr k závěru, že on je jediný, kterého Alan miluje? Nebo to tímhle všechno skončí?
Jsem si vědomá toho, že jsme minulý díl pěkně střihli... ale netajím se tím, že velmi ráda napínám. Myslím, že minule se mi to povedlo na jedničku... Dneska už to tak hrozné nebude, slibuju!

Dvacátá třetí kapitola

22. dubna 2011 v 18:20 | Pret
Tak snad jsme nějak vyřešili technické potíže a povídka může běžet dál...
Dneska se ukáže část Alanovy minulosti a Petr na to přijde ne zrovna příjemným způsobem. Občas se prostě něco zdá jinak než je. Petr to ponese těžce... Jak tohle dopadne? Dokáže Alan vysvětlit, co se stalo? A bude ho chtít Petr vůbec vyslechnout?

Dvacátá druhá kapitola

19. dubna 2011 v 23:26 | Pret
Mám nervy v háji... Co se může pokazit, to se zaručeně pokazí. Tohle byla složitá omluva za to, že dávám díl až takhle pozdě. Jelikož není nad výdobytky techniky (které se vždycky pokazí v nejnevhodnější chvíli), musela jsem řešit maličký problém. Dokumenty nenačítají, takže soubor skončil (aspoň pro mě) u dvacáté kapitoly... No, ano, to je trošku v háji, jelikož další složka začíná až kapitolou dvacátou šestou. Takže jsem celý večer trávila marnými snahami, nadávkami (holt, křehká dívka se nezapře) a pokusy ovládnout se a nemrsknout noťákem o zem. Jelikož bych se měla učit a ne půl večera provztekat... ach jo!
Mrně se to snažilo zachránit (jí ten blbej soubor načítal!), takže mi to poslala mailem. Jenže... fakt nevím jak, ale tam je ještě původní číslování kapitol, takže jsem trávila další nekonečné minuty tím, že jsem hledala začátek a konec kapitoly dvaadvacáté. Takže jsem se snad nějak nesekla a vymezila to správně.
Tuhle kapitolu nebudu nijak popisovat, jelikož na to už vážně nemám nervy... I když... dneska přijde i... kocour? No, uvidíte...

Dvacátá první kapitola

15. dubna 2011 v 22:35 | Pret
První den odloučení... Myslím, že ani není třeba to nijak zvlášť komentovat...

Dvacátá kapitola

12. dubna 2011 v 20:16 | Pret
Petr se chystá na tábor a je mu jasné, že se mu bude moc stýskat... A co teprve Alanovi...

Devatenáctá kapitola

8. dubna 2011 v 17:09 | Pret
Alan se konečně dozví, proč ho Petr tak dlouho odmítal. Konečně přijde vysvětlení, i když rozhodně ne plánovaně.

Osmnáctá kapitola (II.část)

5. dubna 2011 v 20:30 | Pret
A druhá část...

Osmnáctá kapitola (I.část)

5. dubna 2011 v 20:27 | Pret
Takže... dneska... dneska... úúúúúúúž... Petr se rozhodne a navštíví Alana u něj v ložnici. Zprvu nevinné mazlení se trošičku zvrtne, ale co? Stejně už na to všichni netrpělivě čekáte, mám pravdu? A myslím, že si to opravdu užijete...A jelikož jsme se zase pořádně rozepsaly, tak opět dvě části...

Sedmnáctá kapitola

1. dubna 2011 v 15:37 | Pret
Zas je tu pátek... pro mě to znamená náročný den (od rána jsem se nezastavila), pro vás další kapitolu Od začátku... Alan má už se svým vlastním tělem docela problém a jako napotvoru... zrovna, když s tím začne něco dělat, musí se poblíž vyskytovat Petr. Možná ale dojde v jejich vztahu k nějakému zlepšení...

Šestnáctá kapitola

29. března 2011 v 18:07 | Pret
Alan má trošku problémy se svým sexuálním apetitem a Petr statečně odolává... Má k tomu důvod? Jaký? Zklamu vás, v téhle kapitole se to ještě nedozvíte, ale už se pomalu blížíme ke chvilce pravdy.

Patnáctá kapitola

24. března 2011 v 18:40 | Pret
Rozjíždí se slibný večer... Lehká konverzace u vínka... ale co dál?

Čtrnáctá kapitola (II. část)

22. března 2011 v 18:02 | Pret
A druhá část...

Čtrnáctá kapitola (I. část)

22. března 2011 v 18:02 | Pret
Petr se stěhuje k Alanovi. Oba jsou šťastní, jen si neuvědomili jednou věc... hlavně Alan... Jakou?

 
 

Reklama