V zajetí historie

Třetí část

4. října 2013 v 17:37 | Pret
Já vím, já vím. Jsem se zase flákala s tím psaním. Ale když člověk kreativně tvoří v práci, tak už se mu pak doma moc tvořit nechce. A ještě mě zaměstnává velká spousta dalších věcí. Každopádně, jsem zase tu. A s novou kapitolou průvodcovské povídky. Doufám, že mi zanecháte komentář, protože po dnešním zážitku od doktora... člověk se jednou za rok dokope na prohlídku a místo známého doktora, se kterým je už smířený (starší pán) se tam vyskytne mlaďoch, ještě k tomu pohlednej a diví se, že máte vysokej tlak. No, kdo by kruci jako neměl, že jo? A ještě s váma vykecává, jak u piva. Nemusím doufám dodávat, co za doktora to bylo, že jo? :-D
U mě prostě nemůže proběhnout nic v klidu.
Každopádně, vraťme se k problémům jiných. Do téhle kapitoly jsem se nemohla dlouho dokopat. Zasekla jsem se v půlce a zdálo se, že už to asi neprolomím (mám depku, že se vám nelíbí). A pak přišel nápad, který mi naprosto nechtěně vnukl Voldíček (sláva Voldymu) a taky mi udělal moc velkou radost, že už zase pokračuje se Zachráncem (sláva mu znovu). A jelikož bych neměla zůstávat pozadu, tak jsem se do toho pustila taky. Uvidíme, jak dlouho mi vydrží elán.

A ještě dodávám, že jakákoliv shoda jmen je čistě náhodná a původně i neúmyslná :-D

Druhá část

15. září 2013 v 12:52 | Pret

Tak vážení,
omlouvám se na zdržení. Mnozí ví, co ho způsobilo a ti co to neví, tak těm to řeknu. Byla jsem 14 dní na terénu v zahraničí a neměla jsem přístup k netu. Ale vrátila jsem se aspoň se spoustou nápadů, což je taky celkem dobré. Ještě mě po těch dvou týdnech absence čeká těžké dohánění restů, ale udělala jsem si čas a sepsala jsem další kapitolu. Je trošku kratší, ale zrovna mi to tak hezky vyšlo a nechtěla jsem to násilně natahovat.
Dneska už se představí nový zahradník a Viktor z něj bude dost... praštěný. Užijte si další kapitolu a příští snad bude o něco dříve.

První část

11. srpna 2013 v 14:46 | Pret
Tak jsem po delší (dlouhé... nejdelší) pauze opět zpátky u psaní. Trvalo to, ale konečně jsem se odhodlala zpracovat jeden námět, který mi straší v hlavě už dlouhé roky. Asi vám trošku napoví název. A je to z prostředí, které znám naprosto dokonale. Zajímá vás jaké?

 
 

Reklama